logowanie | przypomnij hasłoFOLWARK ZRĘBICE

Noclegi Zrębice, Agroturystyka | oferta nr 157

oferta oferta oferta


Cała Galeria

Województwo ›  Śląskie
Adres ›  Zrębice, ul. Główna 17
Miasto ›  Zrębice
Typ obiektu ›  Agroturystyka
Region ›  brak danych

Kontakt


Przy kontakcie z obiektem prosimy o powołanie się na Serwis "mnocleg.pl"

Telefon ›  605 532 097
Strona www ›  www.folwark-zrebice.pl
E-mail ›  formularz kontaktowy
Działalność obiektu ›  Całoroczna

Pokoje


Wszystkich pokoi ›  12
Wolne pokoje ›  4
Ceny za osobę w pokoju od ›  18 zł
Ceny za osobę w pokoju do ›  38 zł

Wyposażenie Pokoi


łazienka lodówka
aneks kuchenny czajnik
kuchnia dostęp do łazienki

Informacja dla obcokrajowców w języku


Odległości


Dworzec PKP ›  2.5 km
Dworzec PKS ›  150 m
Odległość do lasu ›  20 m
Poczta ›  5.2 km
Sklep ›  320 m

Obiekt oferuje


apartamenty

pełny węzeł sanitarny

ogólnodostępna kuchnia

udogodnienia dla rodzin z dziećmi

możliwość zabrania zwierząt

dostęp TV

dostęp do komputera i internetu

kawiarnia, bar, bufet

miejsca na ognisko, grill

boisko

Opis


FOLWARK ZRĘBICE TO RODZINNA AGROTURYSTYKAGospodarzami są: Stanisław Kozubek, Ewa i Artur Znaj, Zuzanna Gruszka.Stanisław Kozubek jest współorganizatorem Jurajskiego Stowarzyszenia Turystki Wiejskiej i jego przewodniczącym od dnia powstania tj. 5.09.2001 roku. Już w 2002 roku "Folwark Zrębice" otrzymał w ogólnopolskim konkursie "Zielone Lato" 2-gie miejsce i Puchar Wojewody Śląskiego.


Z okazji Światowego Dnia Turystki w 2006 roku, Marszałek Województwa Śląskiego wyróżnił specjalnym Dyplomem uznania za zasługi w rozwoju jurajskiej turystki wiejskiej Pana Stanisława Kozubka. W październiku 2006 roku Śląski Urząd Marszałkowski wytypował i wysłał gospodarza Folwarku Zrębice Stanisława Kozubka na turystyczny staż do Walonii w Belgii, aby poznał najciekawsze walońskie obiekty w turystyce wiejskiej oraz zarządzanie turystką wiejską , w tym unijnym kraju.


W styczniu 2009 roku w Folwarku Zrębice, jej gospodarz Stanisław Kozubek, przygotował odpowiednią bazę i uruchomił pierwszą w Polsce Agroturystyczną Szkołę Domowego Masarstwa. W sierpniu portal Wędzarniczej Braci, wyróżnił specjalnymMedalem Stanisława Kozubka, za jego wkład w rozwój domowego masarstwa w Polsce. We wrześniu 2009 roku, Częstochowska Organizacja Turystyczna nadała jejCertyfikat Jakości, zaś w październiku 2010 Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie, nadała jej Wyróżnienie, w Konkursie „Jurajski Produkt Roku 2010” .


We wrześniu 2010 roku Folwark Zrębice został nominowany w miesięczniku AGRO -magazynie ludzi przedsiębiorczych, do tytułu Kwatera na Medal. Internauci głosując, wybrali Folwark Zrębice, z 10 nominowanych Kwater, jako Złota Kwatera … 20 stycznia 2011 roku Agroturystyka Folwark Zrębice, otrzymała na noworocznej Gali w SGGW, statuetkę Zwycięscy ...i I miejsce w tym ogólnopolskim, prestiżowym Konkursie.


Stanisław Kozubek, posiadający wieloletnie doświadczenie agroturystyczne, angażowany jest przez wyspecjalizowane instytucje, jako wykładowca i trener na różnych kursach agroturystycznych. Ostatnio był wykładowcą w częstochowskim Zakładzie Doskonalenia Zawodowego, organizatorem i wykładowcą w Folwarku Zrębice kursu zorganizowanego przez Śląski Związek Gmin i Powiatów, a co kwartał prowadzi wykłady na spotkaniach Jurajskiego Stowarzyszenia Turystyki Wiejskiej.Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi trofeami i wyróżnieniami, jakie posiada Folwark Zrębice.

Mapa dojazdowa


wyświetleń: 1513

Ocena
  • 0 / 5 | ilość ocen: 0
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
(0 / 5 | ilość ocen: 0)
Dodaj komentarz
Imie Nazwisko (*):
Treść komentarza (*):
Kod: token
Przepisz kod (*):